PrecesCena
Summa kopā€ 0.00
Skatīt grozu Pirkt
grozs
28 624 624
29 250 626

Saistību atruna 

Iepirkšanās kārtību SIA “Airax” interneta veikalā www.PlayTables.lv nosaka LR 2014. gada 20. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 Noteikumi par distances līgumu.

Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā un kvalitātē, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas.

Interneta veikala www.PlayTables.lv  piedāvātais piedāvājums ir spēkā, kamēr preces pieejamas noliktavā. 


Garantijas noteikumi.

Piedāvātajām precēm tiek nodrošināta fiziskām personām 2 gadu garantija. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas pavadzīme vai čeks, kurā fiksēts pirkšanas datums.

Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai mājsaimniecībā.

Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu vai izejmateriālu kvalitātes dēļ. Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums, izmantojot sadaļā Kontakti norādīto adresi. Ja būs nepieciešams remonts, nogādājiet preci, ar preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem uz mūsu veikalu. Bezmaksas garantijas remonts tiks veikts atbilstoši ražotāja noteikumiem.

 

Garantija nav spēkā šādos gadījumos:

- ja prece, kas paredzēta personisko (sociālo) vajadzību apmierināšanai, tiek izmantota peļņas gūšanai, rūpnieciskiem nolūkiem vai citiem mērķiem, ja šādiem mērķiem ražotājs vai piegādātājs garantiju nav paredzējis;

- ja prece tiek izmantota, neievērojot instrukcijā norādītos brīdinājumus vai mērķiem, kam tā nav paredzēta;

- ja uz preces ir redzamas patstāvīgi veikta remonta pazīmes vai ir veiktas izmaiņas preces konstrukcijā;

- ja ir mainīts, dzēsts vai nav nosakāms preces sērijas numurs;

- ja precei ir ārējās ietekmes izraisīti bojājumi;

- ja precei ir ārēji fiziski bojājumi, kurus radījis pats klients, stihiska nelaime, ugunsgrēks, sabiedriskie faktori, neparedzēti ārējie apstākļi;

- ja precei ir ārēji fiziski bojājumi, ko izraisījusi nestandarta un sliktas kvalitātes materiālu, rezerves daļu, piederumu un aksesuāru izmantošana.

 

Atgādinām, ka likuma «Par patērētāju tiesību aizsardzību» normas neattiecas uz pirkumiem, kurus veikušas juridiskās personas. Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināta ražotāja noteikta garantija (parasti 1 gads).

 

Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%. 

Atteikumu veidlapa.