PrecesCena
Summa kopā€ 0.00
Skatīt grozu Pirkt
grozs
28 624 624
29 250 626
Garmin Fēnix 5 Plus Sapphire
Garmin Fēnix 5 Plus SapphireGarmin Fēnix 5 Plus SapphireGarmin Fēnix 5 Plus SapphireGarmin Fēnix 5 Plus Sapphire
* Prece var atsķirties no attēlā redzamā

Garmin Fēnix 5 Plus Sapphire

Preces īss apraksts:: Melns ar melnu siksniņu
Preces kods: 010-01988-01
Pulsometri | 0 komentāri
Daudzums
 
 
799.00
Ielikt grozā

Multisport GPS pulkstenis ar kartēm, mūziku, metriku un daudz ko citu

 • Mazāka izmēra multisporta GPS viedpulkstenis ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas1 un krāsu TOPO kartes ar Trendline™ popularitātes maršrutēšanu, lai palīdzētu jums atrast un sekot labākajiem ceļiem
 • Piemērots piedzīvojumiem ar lielisku, smagnēju dizainu, aprīkots ar lielu 1,2" saules gaismā nolasāmu displeju un nerūsējošā tērauda rāmi, pogām un aizmugurējo korpusu
 • Izbaudiet savu iecienītāko mūziku ar bezvadu savienojumu ar Bluetooth® austiņām (nopērkamas atsevišķi), lai klausītos mūziku bez telefona2
 • Garmin Pay™ ir gatavs. Bezkontakta maksājumu risinājums3 ļauj ērti veikt maksājumus ar pulksteni, lai jūs varētu atstāt savu naudu un kartes mājās
 • Iebūvētie navigācijas sensori ietver trīsasu kompasu, žiroskopu un barometrisko augstuma mērītāju, kā arī vairāki sateltīti (GPS, GLONASS un Galileo) ar spēju izsekot sarežģītākā vidē nekā tikai GPS
 • Akumulatora darbības ilgums: 4 līdz 7 dienas viedpulksteņa režīmā un 4 stundas GPS režīmā ar mūziku (atkarībā no iestatījumiem)

Sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem FENIX 5 Plus sērijas pulkstenis ir ideāls, lai pārspētu vakardienu, un vienmēr būt kopā ar kartēm un mūziku. Šie izturīgie, premium sērijas pulksteņi ietver pilnas krāsas kartēšanas sistēmu, sirdsdarbības nolasīšanu no plaukstas locītavas, līdz pat 500 dziesmu uzglabāšanu un mūsu Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu.

 

Kartēšana uz panākumiem

 

 

Neatkarīgi no tā vai esat uz ceļa vai meža takā, visiem fēnix 5 Plus sērijas pulksteņiem ir iebūvēta kartēšanas un naviģēšanas sistēma, lai palīdzētu orientēties un justies droši ceļā. Pilnas krāsas TopoActive Europe kartēšana ir ielādēta ar kartēm, kas ir optimizētas navigācijas un atrašanās vietas izsekošanai. Priekš skrējējiem un velosipēdistiem ierīcei ir arī Trendline popularitātes maršrutēšana, kurā tiek izmantoti miljoniem kilometru Garmin Connect ™ datu, lai palīdzētu jums skriet un braukt ar velosipēdu kā vietējajam, neatkarīgi no tā, kur jūs dodaties.

Premium materiāli, stabila veiktspēja

 

Fēnikss 5 Plus sērijas pulksteņi ir izgatavoti jebkādiem piedzīvojumiem no vislabākajiem augstākās klases materiāliem. Tie ir pieejami dažādās pārklājumu variācijās, ieskaitot tērauda rāmi ar PVD pārklājumu un DLC titāna rāmja versijām. Gaišs, augstas izšķirtspējas, krāsu Garmin Chroma Display™ ar transflektīvo tehnoloģiju un LED apgaismojums nodrošina lasāmību visos apkārtējās vides apstākļos, pat pie spēcīgas saules gaismas. Lai iegūtu papildu izturību pret skrāpējumiem, kupolveida safīra lēca ir pieejama vairākos fēniks 5 Plus sērijas modeļos.

 

Uzlabota satelīta uztveršana

 

 

 

Katrs Fēnix 5 Plus pulkstenis papildus pārbaudītajam GPS un GLONASS nodrošina Galileo satelīta uztveršanu, lai izveidotu savienojumu pat vissarežģītākajā vidē. Papildus karšu vadībai katrs pulkstenis arī nodrošina uzlabotus ABC (altimetrs, barometrs un kompass) sensorus situācijas izpratnei par apkārtējo vidi. Iebūvētais augstuma mērītājs nodrošina datus un uzrauga jūsu kāpumus un kritumus.

Uzlabota veiktspējas metrika

 

 

Visi fēniks 5 Plus sērijas pulksteņi ir aprīkoti ar izsmalcinātām treniņu funkcijām, kas palīdz kontrolēt jūsu formu un veiktspēju. Pieskarieties jūsu fizioloģiskajiem rādītājiem, treniņu dinamikai un vairāk, lai izsekotu treniņu statistiku, novērtētu jūsu panākumus un precizētu savus rādītājus. Treniņu statuss automātiski novērtē neseno treniņu vēsturi un veiktspējas rādītājus, lai jūs informētu, vai jūs trenējaties vairāk, esat uz vietas vai trenējaties mazāk. Anaerobā apmācības efekta metrika palīdz jums redzēt, kā jūsu treniņi uzlabo jūsu spēju pārsniegt limitus. Varat arī apskatīt savu kopējo treniņu slodzi. Īpašie iepriekš ielādēti aktivitātes profili ir paredzēti peldēšanai, skriešanai, riteņbraukšanai, pārgājieniem, slēpošanai, airēšanai, SUP utt. Lai pievienotu motivāciju, lejupielādējiet uzlabotus treniņus un apmācības plānus no Garmin Connect.

Pulss no plaukstas locītavas

 

 

Lai nodrošinātu prasīgus sportistus ar visaugstāko brīvību, visos fēnix 5 Plus modeļos ir iekļauta Elevate tehnoloģija pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas, kas ataino jūsu pulsu, jums neizmantojot pulsometru ar jostiņu ap krūtīm. Ar jauno, pilnībā integrēto Elevate sensoru, jūs jebkurā brīdī varat noteikt sava treniņa intensitāti un uzraudzīt ikdienas aktivitātes ar pulsa uzraudzīšanu visas diennakts laikā, lai iegūtu vēl precīzāku informāciju par sadedzinātām kalorijām dienas garumā.

Mūzika jūsu sportam

 

 

Jums ir sava spēka dziesma, kas palīdz noskaņoties treniņa laikā? Tagad, izmantojot Fēnix 5 Plus, jūs varat izbaudīt sportošanu, klausoties mūziku atrodoties ceļā, ielādējot līdz pat 500 dziesmām, kas tiek glabātas tieši jūsu pulkstenī. Mūziku ir ērti lejupielādēt, lai jūs jebkurā laikā varētu baudīt to ar bezvadu austiņu palīdzību (nopērkamas atsevišķi). Jūs pat varat sinhronizēt savus izveidotos atskaņošanas sarakstus no izvēlētā mūzikas straumēšanas pakalpojuma5 Spotify un Deezer uz sava pulksteņa. Tāpēc ļaujiet tālruni atpūsties, kad atrodaties skrējienā vai braucienā, jo mūzika, kas kustina jūs, ir tieši uz rokas.

Maksājiet ar rokas vēzienu

 

 

Fēniks 5 Plus sērija palīdz jums aktīvajā dzīvesveidā, piedāvājot Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājumu. Izmantojiet to, lai samaksātu par pirkumiem, atstājot savu naudu un kartes mājās. Tas darbojas gandrīz visur, kur ir bezkontaktu maksājumu skeneris.

 

Esi savienojumā

 

isi fēnix 5 Plus sērijas modeļi atbalsta viedos paziņojumus, ja pulkstenis ir savienots pārī ar saderīgu ierīci6. Saņemiet e-pasta ziņojumus, tekstus un brīdinājumus tieši savā pulkstenī - vai jūs esat pastaigā pa mežu, golfa laukumā vai vienkārši prom no telefona. Cita jaunā fēnix 5 Plus funkcija ir Group Track7, kas ļauj jums piepārot savu ierīci caur Garmin Connect™ vietni, lai jūs varētu sekot līdzi visu pievienoto komandas biedru atrašanās vietām, ja sanāk noklīst vienam no otra sporta aktivitāšu laikā.

 

Pielāgojamas lietotnes un ciparnīcu noformējumi

 

 

ūs varat pielāgot savu fēnix 5 Plus pulksteni ar bezmaksas lejupielādēm no mūsu Connect IQ veikala. Nomainiet ciparnīcas atainojumu savā pulkstenī, pievienojiet datu laukus vai iegūstiet lietotnes un palīgrīkus viegli uztveramai informācijai. Tam ir arī plašs QuickFit® siksniņu klāsts, izvēloties augstākās kvalitātes ādu, metālu vai silikonu - tādēļ ir viegli pielāgoties jebkuram stilam. Nomaiņai nav nepieciešami jebkādi instrumentu. Vienkārši nomaini un dodies tālāk. Ar Garmin, jūs varat pievienot personību jūsu pulkstenī, kas ir tieši unikāls jums.

Skriešanas jauda

 

Pievienojiet jaudas datus saviem treniņiem, lejupielādējot mūsu Running Power aplikāciju no Connect IQ veikala uz sava saderīgā pulksteņa. Izstrādāts Garmin Laboratorijās, šī lietotne pieskaras metrikai, piemēram tempam, vertikāles svārstībām un pat vietējiem vēja apstākļiem, lai noteiktu jaudas apjomu, kuru jūs izmantojot pieskaroties zemei, kad esat skrējienā. Kad jūs zināt, cik daudz enerģijas jūs iztērējat no minūtes uz minūti un kilometru uz kilometru, jūs labāk spējat kontrolēt sevi, kas var palīdzēt jums izvairīties no pārāk ātras skriešanas. Labākās ziņas? Ja jums jau pieder pareizā Garmin ierīce, pievienot jaudu jūsu skrējienam ir bez maksas. Viss, kas Jums nepieciešams, ir fēnix 5 Plus un viens no šiem aksesuāriem: HRM-Run™, HRM-Tri™ vai Running Dynamics Pod.

 

1 Aktivitātes uzraudzīšanas precizitāte
2 Nepieciešama saderīga Bluetooth ierīce
3 Pieejamas atbalstītajām kartēm no iesaistītajām bankām; Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar savu banku. Skatiet pašreizējās atbalstītās valstis. 
4 Parastā lietošanā; akumulatora darbības ilgums var atšķirties atkarībā no lietošanas veida
5 Var pieprasīt, lai trešās puses mūzikas sniedzējs veic prēmium abonēšanu
6 Apmeklējiet Garmin.com/ble
7 Ja tas ir savienots pārī ar saderīgu viedtālruni; GroupTrack var izsekot līdz 50 braucējiem

Bluetooth® vārdiskā preču zīme un logotipi pieder Bluetooth SIG, Inc. un jebkuru Garmin lietoto preču zīmju izmantošanu izmanto saskaņā ar licenci

Iespējas:

 • Spotify un Deezer
 • Garmin Pay bezkontakta maksājumi
 • Mūzikas krātuve līdz 500 dziesmām
 • Aktivitāšu profili skriešanai, velosportam, aktivitātēm iekštelpās, peldēšanai, kāpšanai kalnos, pastaigām, golfa spēlēšanai, slēpošanai, airēšanai un citiem sporta un treniņu veidiem
 • Krāsains, augstas izšķirtspējas MIP 1,1" ekrāns, kas ļauj salasīt informāciju sevī arī tiešos saules staros
 • GPS + GLONASS satelītsistēmu atbalsts ar EXO tipa antenu
 • Iebūvēti sensori: 3 asu elektroniskais kompass, altimetrs, barometrs, žiroskops un termometrs
 • Iebūvēts pilnībā integrēts Elevate pulsometrs pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas
 • Izturīgs korpuss un mitrumizturības klase 10 ATM (līdz 100 metru dziļumam)
 • Bluetooth atbalsts viedajiem ziņojumiem no saderīga viedtālruņa un datu sinhronizācijai
 • ANT+ atbalsts papildus bezvadu sensoru pievienošanai
 • Uzlādējama akumulatora darbība: līdz 14 stundām (ar GPS) / līdz 9 dienām viedpulksteņa režīmā
 • Padziļināti sporta dinamikas dati, kad ierīce ir savienota ar atbilstošiem ārējiem ANT+ sensoriem 
 • Fizioloģiskie mērījumi
 • Pielāgojami datu lauki katram aktivitātes profilam
 • QuickFit™ izteikti ātri un ērti nomaināmās siksniņas ap roku
 • Datu uzglabāšana, analizēšana un dalīšanās Garmin Connect / Garmin Connect Mobile vietnē
 • Ierīces tālāka personalizēšana, izmantojot Connect IQ un Face-It mobilās lietotnes
 • Plašs aksesuāru klāsts

 

 

Pievienot komentāru

Lai komentētu, Jums ir nepieciešams autorizēties!

Uzdot jautājumu

Jautāt

Mēs centīsimies piedāvāt vēl izdevīgāk!

Redzēji lētāk?

Lai komentētu, Jums ir nepieciešams autorizēties!